DSMSI - 2019

Dynamical System Modeling and Stability Investigation

Проживання

Проживання від Київського національного университету імені Тараса Шевченка для учасників конференції DSMSI - 2019, 22-24 травня 2019.

Учасники мають різні можливості розміщення. Зазначена на сайті ціна може дещо відрізнятись від фактичної на момент поселення. Кількість місць у гуртожитках обмежена, тому для бронювання проживання просимо заздалегіть замовити вид гуртожитку та вказати період перебування.

Міні-готель інституту післядипломної освіти

Знаходиться в 20 хвилинах ходьби від факультету комп'ютерних наук та кібернетики й в 2 хвилинах від станції метро «Васильківська». У кімнатах є телевізор, холодильник і всі зручності в номері. Пропонуються тільки двомісні номери.

Ціна:
Адреса: вул. Васильківська 36.

Гуртожитки 12, 13 (Підготовчий факультет)

Знаходяться на території КНУ імені Тараса Шевченка в 5-ти хвилинах ходьби від факультету комп'ютерних наук та кібернетики та 10 хвилинах від станцій метро «Васильківська» і «Виставковий центр». В кімнатах є холодильник. Зручності у блоку (2 кімнати в 1 блоку). Пропонуються дво- і тримісні номери. У гуртожитках є кафе, кімната з телевізором, кухня та кімната для прасування.

Ціна:
Адреса: вул. Ломоносова 43 і 39


Всі остаточні ціни буде оголошено за місяць до початку конференції

Важливо